sobota, 19 marca 2011

Trencz na start.

   Skoro wiosna, to czas przywitać się z wiosennym płaszczem. Trencz króluje również w tym sezonie.
Najlepsze dwurzędowce to za pewne dzieło Burberry (słynny trencz nosiła np. Marlene Dietrich czy Audrey Hepburn). Chociaż nie da się uciec wrażeniu, że ta marka nie ma już wyłączności.
  Klasyczny dwurzędowiec można znaleźć w wiosennej kolekcji Cubus. Płaszcze w H&M, Stradivarius czy ZARA również przyciągają uwagę, choć w modelach dwóch pierwszych widać delikatne odejście od klasyki.
 W zestawieniu z cielistą szpilką, kolorowymi rurkami uzyskamy młodzieńczy, casualowy look. W bardziej formalnym stylu sprawdzi się z ołówkową spódnicą i kozakami. Bez obaw, trencz w standardowym beżowym kolorze pasuje praktycznie do wszystkiego.
        Ale uwaga ! Konkurencja ! I to nie byle jaka, bo zaprezentowana na sezon jesienny parka nie opuści nas w tym cieplejszym czasie. Najlepsza - ta w kolorze zgniłej zieleni. Daje dużą swobodę łączenia z innymi elementami (choć chyba nie aż tak jak w przypadku rywala).


  Wybór między tymi dwoma to oczywiście kwestia indywidualna. Ja już wybrałam- do brązowych kozaków dobieram trencz. Choć niewykluczone, że i z parką wejdę w bliższą znajomość.

     Love,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz